2d resimleri 3d haline nasıl getirebilirim?

merhaba,

Gökçe Gün hocamısın 3ds max derslerini takip ediyorum 79 dersi bitirmek üzereyim, öncelikle ağzına sağlık başarılı bir anlatım sağladığı için teşekkür ediyorum.

ben Fatih Altun olarak Mali Müşavirlik ve Yatırım Danışmanlığı yapmaktayım. ayrıca 3d lazer teknolojileri ve mobilya dekorasyon üzerine yatırımlarım var..


3d lazer makinam holylazer marka çinden aldığım ve kristallerin içine bu lazer makinası ile 2d ve 3d resim yazı logo vb. işliyorum.

makina ile birlikte 3d kamera da almıştım , kamera bozuldu ve şimdi 2d jpg resimleri yani insan yüzlerini 3d ye çevirerek .obj  yada .max  uzantılı hale dönüştürerek lazer makinama yüklemek sureti ile 3d lazer işleme yapabileceğim.


insan yüzünü yada objeleri yani 2d  olan jpg, png vb resimleri  3d ye yani ,obj  yada .max  olarak yeniden derinlikli ve render ı olan 3d hale dönüştürecek bir yazılım konusunda bana yardımcı olursanız memnun olurum. 

teşekkürler..    Fatih ALTUN  0505 622 51 61     globaldogu@gmail.com


  


7 ay önce

fatih altun
0 puan

0 CEVAP

Burası soruya cevap vermek için. Soru ile ya da diğer cevaplarla ilgili bir yorumunuz varsa, “Yorum Yap” seçeneğini kullanınız.