web sitesine eklediğim TR/EN bölümü mobilde gözükmüyor

Merhaba öncelikle böyle bir platformu keşfetmiş olduğum için çok mutluyum videolarınızı severek izliyorum sizlerden çok şey öğrendim ben junior bir sosyal medya sorumlusuyum çalışmış olduğum şirketin web sitesine herhangi birşey eklediğim zaman buton ws bunlar mobil tarafında görülmüyor. Örnek vermek istiyorum  ben logoyu 50 px sola çekmek istiyorum fakat mobil tarafında hiçbir değişiklik olsun istemiyorum. veyahut mobil tarafında farkettimki ana sayfamda bir butonun yarısı ekranın dışına çıkmış ben o butonu biraz sağa çekeyim mobil tarafında ama bilgisayarda tarayıcı kısmında hiçbir değişiklik olmasın ihtiyacım olan takları ne kullanmam gerektiği hangi frameworku öğrenmem gerektiği konusunda bilgi vermeniz yeterli olucaktır şimdiden teşekkür ediyorum.
8 ay önce

WB Volkan
0 puan

1 CEVAP


Bootstrap öğrenebilirsin en hızlı. Masaüstünde yazdıgın her kodu mobil ve tablet modunda kontrol etmelisin. @media(981px){css kodları} gibi bir yapı ile mobil görünüme müdahale edebilirsin. 7 ay önce

author
rancor52
0 puan
Yorum Yap

Burası soruya cevap vermek için. Soru ile ya da diğer cevaplarla ilgili bir yorumunuz varsa, “Yorum Yap” seçeneğini kullanınız.